לפרטים נוספים
להשארת פרטים
072-3970616
מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
אחד מאיתנו ישמח לחזור אליך

  אני מאשר קבלת דיוור במייל


  מתוקף היותו עיתון בעל חשיפה גדולה מאד המחולק בחינם לציבור קוראים עצום, ומתוקף היותו מהעיתונים היומיים המובילים והנקראים ביותר בארץ, העיתון ישראל היום מפרסם לוח משל עצמו בכל יום ובכל מהדורה. המודעות גדולות ונוחות מאד לקריאה, מדובר בכמה מדורים של מודעות מסוגים שונים שקל מאד להבחין ולהבדיל ביניהם, וכל אחד יכול לפנות ישר לסוג המודעות שמעניין אותו בלי הצורך לקרוא את כל המודעות. מודעות הלוח ממוקמות בין העמודים האחוריים באופן שנוח מאד עבור מי שמתעניין אך ורק בקריאת המודעות בלי לקרוא את תוכן שאר המדורים בעיתון. המודעות מתעדכנות על בסיס יומי ותמיד אפשר להיות בטוחים באמינות המודעה.

  פרסום בלוח

  כל אחד יכול לפרסם מודעה בלוח ישראל היום: בית עסק שדרושים לו עובדים, משרד כלשהו המציע את שירותיו (עורך דין, שירותי גישור ועוד), מוסד לימודי המציע קורסים, השתלמויות וסדנאות, משרדי ממשלה יכולים לפרסם מכרזים רשמיים בנושאים שונים (משרות פנויות בשירות המדינה, מכרזים בענייני מקרקעין ועוד). מי שמפרסם מודעה יכול לבחור את הצבע והעיצוב של המודעה על מנת לוודא שהמודעה שלו תהיה בולטת ותמשוך את עיניהם של הקוראים. על מנת לפרסם מודעה פשוט מאד צריך להתקשר למספר הטלפון המפורסם בין מודעות הלוח ולהגיע במהירות אל מוקד שירות הלקוחות וקבלת ההזמנות. הנציגים יוכלו לעזור בניסוח אטרקטיבי ומזמין של כל מודעה.

  סוגי מודעות

  בלוח ישנם כמה סוגים מודעות. כל קורא יכול לעיין בכל המודעות המפורסמות או לבחור רק את התחום שמעניין אותו ורלוונטי לו. מספר המודעות הרב ביותר שייך לתחום המשפטי, שבו משרדים וחברות של עריכת דין, או עורכי דין פרטיים מציעים את השירותים שלהם. סוג נוזף של מודעות שמושך אליו קוראים רבים הוא מודעות הדרושים והצעות העבודה. מודעות אלה פונות בראש ובראשונה למי שמחפש עבודה חדשה, אך מתאימות כמובן, גם למי שמחפש כיוון חדש או הסבה מהקריירה הנוכחית שלו.

  הקוראים שמחפשים כיוון חדש לחיים יכולים להתרשם ממבחר מודעות בנושא לימודים, קורסים, חוגים, סדנאות והשתלמויות. יכולות להיות אלה מודעות על קורסים מקצועיים או ללימודים אקדמיים של ממש. לוח מודעות הנדל"ן נותן במה לכל אותם אנשים שמעוניינים לפרסם את הנכס שלהם למכירה או להשכרה. יכול גם להיות מצב הפוך שבו קונים או משכירים פוטנציאליים יפרסמו את הבקשות או השאיפות שלהם בתקווה שהמודעה שלהם תגיע לעיניים של מוכר או משכיר.

  בנוסף לדירות פרטיות למכירה ו/או להשכרה יכולים משרדים ממשלתיים או רשויות מקומיות להביא לידיעת ציבור הקוראים אודות מכרזים הקשורים דווקא למגרשים, שטחים עסקיים ושטחי מסחר. בעלי מקצוע רבים יכולים להציע ולפרסם את מגוון השירותים שהם מעניקים בלוח שירותים. הם יכולים לפרט מעט על סוג העבודות שהם מבצעים, באיזה איזור וכמובן לכלול פרטי התקשרות.

  היתרונות בפרסום בלוח ישראל היום

  העיתון ישראל היום מחולק בחינם לקהל קוראים עצום ולכן רמת החשיפה שלו גבוהה מאד. אין ספק שכאשר מודעה, בכל נושא שהוא, נקראת על ידי מיליון קוראים ואף יותר, היא יעילה, משרתת את המטרה שלה וכמובן מגדילה את הסיכוי של בית העסק לזכות בעוד ועוד לקוחות שיראו את המודעה. יתרון נוסף נובע מן העובדה שהעיתון אינו מורכב מכמה מוספים נפרדים זה מזה, אלה מחוברת אחת בלבד הכוללת את כל הלוחות ואת כל המדורים. בדרך זו כל קורא שמעיין בעיתון מתחילתו ועד סופו חשוף גם ללוח ולמודעות ומצב זה עדיך בהרבה מאשר הפרדת הלוח מהעיתון עצמו.

  רוצה לשמוע פרטים על איפה כדאי לך לפרסם?

  תשאיר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   אני מאשר קבלת דיוור במייל