לפרטים נוספים
להשארת פרטים
072-3970616
מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
אחד מאיתנו ישמח לחזור אליך

  אני מאשר קבלת דיוור במייל


  מהדורת סוף השבוע של ישראל היום לא יצאה לאור ביחד עם העיתון היומי. רק לאחר שנתיים של הופעת ועם התבססות העיתון אצל הקורא הישראלי, החלו להוציא לאור גם את עיתון סוף השבוע. מהדורה זו שונה במעט מהמדורה היומית של העיתון, וכן גם מעיתוני סוף השבוע האחרים בישראל. מהדורת אמצע השבוע היא עיתון ללא מוספים כלל, עיתון סוף השבוע מחולק למוספים, אך מספרם הוא שלושה בלבד, ולא יותר, כאשר כל מוסף מוגדר בצורה ברורה מבחינת התוכן שהוא מציע לקוראיו: חוברת חדשות ; מוסף אקטואליה ; ושישיבת – מוסף מגזיני.

  תפוצה ואזורי חלוקה של ישראל היום סוף שבוע

  המהדורה של ישראל היום מגיעה אל מספר גדול של בתי אב וקוראים בישראל. ראשית לכל, לעיתון מספר גדול של מינויים בתשלום אשר מקבלים את העיתון מוקדם בבוקר אל מפתן דלתם. בנוסף, העיתון מחולק חינם באלפי נקודות חלוקה בהן תנועה גדולה של אנשים, בכל חלקי הארץ. בסך הכל מגיעים כ- 325,000 עיתונים לידיהם של כ- 1,000,000 קוראים בכל הגילים. בנוסף, מוסף שישבת, המגזין של ישראל היום מחולק כבר בימי חמישי ב- 50,000 עותקים.

  קהל יעד של ישראל היום סוף שבוע

  עיתון ישראל היום הוא עיתון אותו קוראים אנשים מכל קשת הגילאים בארץ. קהל היעד של העיתון מתחיל בצעירים בני 18 שנים, שבעבר לא קראו כלל עיתון יומי, וצורכים היום גם את ישראל היום גם בסוף השבוע (אם כי במספר קטן יותר). קהל היעד עובר דרך כל שכבות הגיל ומגיע גם אל בני 65 ומעלה. מבנה העיתון הוא כזה שהוא מאפשר לכל אחד למצוא את המדורים האהובים עליו בתוך הקונטרס אותו הוא מחזיק בידו.

  אפקטיביות הפרסום בישראל היום סוף שבוע

  אפקטיביות הפרסום במהדורת סוף השבוע של ישראל היום היא גדולה ביותר. על פי נתוני TGI נתוני החשיפה של העיתון בסוף השבוע היא בסדר גודל של למעלה מ- 30% – המקום השני בארץ. ישראל היום מציעה לכל המפרסמים תפירת חבילת פרסום שלמה, חבילה מותאמת ולכן גם כמובן יעילה ביותר ואפקטיביות. בעיתון שלושה מוספים בלבד, ומדורים רבים, והתאמת מיקום בפרסום לקהל היעד של כל מדור משמעותית ביותר, ונותנת תוצאות טובות. דוגמא: פרסום של בירה בסמיכות למדור הספורט, פרסום של מוצרי צריכה המיועדים לכל המשפחה במוסף המגזיני שישבת ועוד. רק פרסום ממוקד מבחינת גודל המודעה ומיקומה, יעילים וכדאיים לכל מפרסם.

  מוספים בישראל היום סוף שבוע

  מהדורת סוף השבוע של ישראל היום היא מהדורה בעלת מוספים. חשוב להדגיש נקודה זו, כי מהדורת אמצע השבוע היא מהדורה ללא מוספים כלל – בניגוד לשאר העיתונים היומיים בישראל. יחד עם זאת, גם מהדורת סוף השבוע אינה מהדורה עמוסה במספר גדול של מוספים. העיתון כולו מגיע בשלושה חלקים – שלוש חוברות בלבד! והן:

  1) קונטרס החדשות. – קונטרס המכיל מדורים קבועים כמו: חדשות בעולם, כלכלה, לייף סטייל (תיירות, אופנה, טיולים), ספורט, פנאי והורוסקופ.

  2) ישראל השבוע – מוסף אקטואליה המכיל ניתוחים, פרשנויות, דעות וכתבות תחקיר מעמיקות.

  3) מוסף שישבת – מוסף מגזיני המכיל טורים אישיים, כתבות פרופיל, כתבות צבע, תרבות, בישול, פנאי, תשבצים, הורוסקופ ורכילות.

  שישבת

  מוסף שישבת של ישראל היום הוא אחד משני מוספי העיתון בסוף השבוע, ובכלל, משום שמהדורת אמצע השבוע של העיתון נטולת מוספים, כמדיניות שנבחרה על ידי המוציאים לאור של העיתון. שישיבת הוא חוברת גדולה (יחסית לישראל היום, אך לא לעיתונים אחרים בישראל), יחד עם זאת, מדובר במוסף מגוון ומעניין ביותר.

  במוסף שישבת של ישראל היום, מספר טורים אישיים של כותבים ידועים בארץ, כאלה שמביאים נקודות ראות מעניינות על עניני היום יום, שכמעט כל ישראלי יכול להזדהות עימם, ולמצוא בהם את עצמו, ועם זאת, הדברים מובאים עם הרבה חוש הומור, ביניהם נזכיר את יאיר ניצני, מירב גלילי, ג'קי לוי ויוכי ברנדייס.

  במוסף מספר כתבות עומק בנושאים שונים אשר יש לקהל הישראלי עניין בהם, גם קהל צעיר יותר (למרות שאלה קוראים פחות את עיתון סוף השבוע), ולקהל בגיל ה- 30 שנה והלאה. חלק מהכתבות הן כתבות תחקיר, אחרות הן כתבות צבע ו/או פרופיל אישים שמשפיעים על המרחב הציבורי בישראל, מדגם לא מייצג מהשבועות האחרונים: זאב בילסקי, מנכ"ליות תיאטראות בית לסין והבימה, דן שילון, הטניסאית הישראלית המובילה יוליה גלושקו, ג'וני דאפ, שכונת פרדס כץ ועוד.

  במוסף שישבת מספר מדורים אשר מביאים דיווח, ניתוחים, פרשנויות, המלצות והדרכה במגוון נושאים, פרי עטם של אישים שכל אחד מהם הוא מהשורה הראשונה בתחומו. מדור תרבות ובו התייחסות לסרטים, הצגות, מופעים, ספרות ועוד. מדור מוזיקה מעשיר במיוחד של יואב קוטנר שהוא בעל ידע רב ביותר בתחום.. במדור התייחסות לזמרים, שירים, אלבומים חדשים או וותיקים ועוד.

  מדור נוסף במוסף הוא מדור תיירות וטיולים גדול ומורחב המציג אתרים לקהלי יעד שונים, ומותאם גם לעונות השנה. בכל שבוע התייחסות למספר אתרים סביב נושא נבחר. במוסף שלושה מדורי אוכל, אחד לענייני בישול, השני מתמקד בנושאי אפייה. והשלישי הוא מדור יין. במוסף מדור פנאי גדול ועשיר במיוחד עם סוגים שונים של תשבצים, תשחצים וסודוקו ברמות חשיבה שונות. חשוב להזכיר את מדור ההורוסקופ ואת הרכילות המלווה בתמונות, מדור שבלעדיו שום עיתון אינו שלם.

  השבוע

  המוסף ישראל השבוע הוא המוסף הפוליטי-מדיני של ישראל היום. הוא מוסף חשוב היום לכל ישראלי שרוצה לדעת מה קורה בישראל ובעולם, מה משפיע על חייו, ולגבש לעצמו תפיסת עולם תוך היכרות עם השקפות עולם שונות ומגוונות.

  יש במוסף מספר כותבים ידועים ביותר, ועיתונאים מוערכים כבר שנים ארוכות אשר מנתחים ומפרשנים את האירועים האקטואליים בתחומים הפוליטיים והמדיניים בארץ, ביניהם נזכיר את דן מרגלית, הוותיק, חזי שטרנליכט, שלמה צזנה, מתי טוכפלד ועוד. מעבר לתחום הפוליטי, יש בעיתון התייחסות משמעותית ביותר לחדשות העולם, כולל ניתוחים בהקשר של השפעתו על ישראל. בראש דסק החוץ עומד בועז ביסמוט שהוא בעל ניסיון, ידע והיכרות עמוקים ביותר בתהליכים שקורים בעולם.

  במוסף עיתון השבוע יש מספר כותבים אשר התחום אותו הם מסקרים הוא היהדות. כאן אפשר למצוא כתבות עומק, כתבות תחקיר וניתוחים משמעותיים על הקורה בעולם הדתי במדינת ישראל ביניהם נזכיר את יהודה שלזינגר. בנוסף, אפשר למצוא דבר תורה – שני טורים בהקשר של פרשת שבוע, האחד פרי עטו של הרב דוד סתיו, והשני הוא נקודת ראות מעניינת ומיוחדת בכתיבתה של יוכי ברנדייס.

  במוסף השבוע של ישראל היום מספר מאמרי דעות של כותבים שונים, ביניהם כותבים קבועים במסוף בכל שבוע, ואחרים כותבים לסירוגין. הכותבים והטורים מייצגים דעות מכל הקשת הפוליטית בארץ: מצד ימין, צד שמאל וכל מה שביניהם. נזכיר את הכותבים: דודי גולד, יוסי ביילין, אמילי ערוסי, דרור אידר, וכן, דרור גינת שהוא גם עורך המוסף.

  באותה הזדמנות חשוב להזכיר את מדור התחקירים והחשיפות בניצוחו של מרדכי גילת ואנשי הצוות שלו מיכל שבת ועוזי דיין. אנשים רבים מתחילים את קריאת המוסף במדורם של אלה. לכתבותיהם של אנשים אלה השפעה רבה על מה שקורה במדינה – התפטרות או פיטורין של אנשים ממשרותיהם, חקירות משטרה ואפילו העמדה לדין. אין ספר שמדור זה מהווה עיתונות חוקרת במשמעותה ובמיטבה.

  במוסף מדור ספרים בעל שני עמודים, ובו רשימת רבי המכר והתייחסות לספרים חדשים שייצאו לאור לאחרונה.

  נזכיר כי באותו מוסף מודפסות ההודעות הרישמיות של משרד המשפטים אותן הודעות של האפוטרופוס הכללי והכונס הרשמי.

  רוצה לשמוע פרטים על איפה כדאי לך לפרסם?

  תשאיר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   אני מאשר קבלת דיוור במייל