לפרטים נוספים
להשארת פרטים
072-3970616
מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
אחד מאיתנו ישמח לחזור אליך

  אני מאשר קבלת דיוור במייל


  ישראל היום הוא מהעיתונים הכתובים המובילים והנקראים כיום בארץ. בין אם מדובר במהדורה המודפסת, המהדורה הווירטואלית שבאתר האינטרנט או האפליקציה – מעל מיליון אנשים מדי יום נחשפים לכתבות ולתכנים המפורסמים בעיתון.

  האפליקציה לטלפונים ומחשבים ניידים של ישראל היום מעניקה לקורא חווית קריאה מהנה וכמובן נוחה וידידותית, למרות שמדובר במסך שהוא קטן בהרבה מגודלו של העיתון המודפס. אפשר להיות סמוכים ובטוחים שהידיעות והתכנים המפורסמים באפליקציה מבוססים על אותן ידיעות וכתבות הנמצאים במהדורה המודפסת, ונכתבים על ידי מיטב הכתבים, הפרשנים, העיתונאים והוגי הדעות כיום בארץ.

  בניגוד למהדורה המודפסת והמוגבלת, האפליקציה מתעדכנת מספר פעמים ביום על פי האירועים המתרחשים בזמן אמת, ובכך הקורא והגולש נשארים תמיד מעודכנים על כל עניין ואירוע שקורים בארץ ובעולם. הממשק של האפליקציה קל לתפעול, נוח לשימוש, ומוגש בפורמט דיגיטלי חד וברור, שנעים לקרוא ולגלוש בו מכל מרחק ומכל גודל של מסך סלולרי או נייד (מכשיר טלפון חכם או מחשב נייד).

  הגולש יכול לבחור אם ברצונו לשנות את התצוגה על פי הנוחיות שלו, לרבות הגדלה ו/או הקטנה של הפונט הכתוב, הוא יכול לשמור כתבות לארכיון בזיכרון הטלפון, לשלוח כתבות דרך חשבון הדואר האלקטרוני שלו וכמובן לשתף ולהמליץ על תכנים באמצעות הרשתות החברתיות המונגשות גם למכשיר הנייד שלו. אנשי הפיתוח של האפליקציה נמצאים תמיד עם יד על ההדק באשר לחדשנות.

  רוצה לשמוע פרטים על איפה כדאי לך לפרסם?

  תשאיר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   אני מאשר קבלת דיוור במייל