לפרטים נוספים
להשארת פרטים
072-3970616
מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
אחד מאיתנו ישמח לחזור אליך

  אני מאשר קבלת דיוור במייל


  כמו לכל ארגון, ולכל כלי תקשורת המכבד את עצמו, גם לישראל היום יש מהדורה דיגיטאלית משמעותית ביותר. אנשים רבים מעדיפים בנוסף על המהדורה המודפסת, וחלקם גם במקומה, לפנות אל המהדורה הדיגיטאלית של כלי התקשורת הנבחר שלהם. חשוב להדגיש כי הגלישה בעיתון הדיגיטאלית היא כמובן ללא תשלום.

  השימוש במהדורה דיגיטאלית מאפשר התעדכנות מהירה ומדויקת בכל מה שקורה, לאחר שהמהדורה המודפסת כבר חולקה ונמצאת בידיהם של הקוראים. האתר מתעדכן מספר פעמים במשך היום, על פי האירועים שמתרחשים בארץ או בעולם.

  יש מספר דרכים בהן מופצת המהדורה הדיגיטלית של העיתון. ראשית, יש כמובן האתר, אליו ניתן לגלוש מכל מחשב וכן גם מאייפד ומטלפונים סלולארי חכם, וזאת עבור מי שמעדיף לראות את האתר הרשמי של העיתון (יש כמובן גם אופציה של אפליקציה מותאמת למכשירים החכמים). אפשרות אחרת היא קבלת ניוזלטר יומי אשר נשלח אל כתובת הדואר האלקטרונית של מי שנרשם לשירות זה. לישראל היום גם מהדורת ניוזלטר בשפה האנגלית. דרך שלישית היא עיון במהדורה המודפסת, כמו שהיא על צג המחשב.

  במהדורה הדיגיטאלית של העיתון אותן כתבות איכותיים, לה התרגלו כבר הקוראים הנאמנים של ישראל היום, כולל כל המדורים האופיניים לעיתון זה. אפשר להגיע אל התוכן על פי תאריך, על פי כתבות, על פי נושאים או על פי כותבים. מספר הקוראים את המהדורה הדיגיטלית הוא 160,000 אנשים.

  רוצה לשמוע פרטים על איפה כדאי לך לפרסם?

  תשאיר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   אני מאשר קבלת דיוור במייל