לפרטים נוספים
להשארת פרטים
072-3970616
מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
אחד מאיתנו ישמח לחזור אליך

  אני מאשר קבלת דיוור במייל


  לישראל היום, כעיתון עכשווי וחדשני יש מספר מהדורות אשר מותאמות לקהל הצורך קריאת עיתונים בדרכים שונות: מהדורה דיגיטלית, אפליקציה, ניוזלטר ועוד. יחד עם זאת הבסיס עליו מושתת העיתון הוא המהדורה המודפסת אשר ממנה נובעים כל התכנים של העיתון: הידיעות, הכתבות, הראיונות, התחקירים, המידע, הדעות ועוד. את המהדורה המודפסת אפשר למצוא כמו שהיא גם באתר האינטרנט של ישראל היום.
  בדומה לעיתונות היומית המודרנית, גם ישראל היום הוא עיתון הערוך בצורת טבלואיד, אך בשונה מהעיתונות היומית האחרת בישראל, הוא עיתון ללא מוספים, אלא בנוי על מדורים, חלקם מדורים קבועים, ואחרים מדורים המשתנים מידי יום. המהדורה המודפסת של העיתון באמצע השבוע כוללת חוברת אחת – קונטרס ובו בין 48 ל- 64 עמודים.

  לעיתון מבנה קבוע. מי שרגיל לקרוא את ישראל היום, מכיר את מבנהו, ויודע היכן למצוא את המדורים המעניינים אותו ו/או החביבים עליו. העיתון עשיר בתמונות צבע, והוא כתוב בשפה פופולארית קלילה ומדוברת, יחד עם זאת, בהחלט לא שפה נמוכה.

  בשער הקדמי של העיתון, פרט לכותרת הראשית, כותרות של שלוש ידיעות חשובות ומשמעותיות אשר מופיעות בהרחבה בחלק החדשותי של העיתון. בדף השני כתובים בכל יום עקרונות העיתון – החזון של הבעלים והמוציאים לאור אשר מתווים מידי יום את דרכו של העיתון, ואת שיקולי העריכה שלו. בעמוד זה גם תחזית מזג האוויר בארץ, ובספר ערים בעולם.

  מדורים קבועים בכל יום במהדורה המודפסת של ישראל היום הינם מדור כלכלה, מדור ספורט, מדור פובליציסטיקה בן שני עמודים (כמו בעיתונים היומיים האחרים בארץ). המדור כולל מאמרי דעות, קריקטורה, סטיקר יומי ומכתבי קוראים. בעמודים אלה אפשר למצוא את כל קשת הדעות המצויות בחברה ובציבור הישראלי. בעמוד זה ניתן גם למצוא ביקורת על אחת מתוכנית ליל אמש בטלוויזיה.
  בעיתון ניתן למצוא מדור פנאי יום יומי ובו תשבצים ברמות שונות וסודוקו, ובימי החופש גם כזה המיועדים לילדים. הדפים האחרונים של המהדורה המודפסת הם דפי לוח, מודעות אבל, מודעות דרושים וכן מכרזים מודעות סטטוטוריות. בשער האחורי של המהדורה המודפסת נמצא מדור הרכילות הכולל תמיד גם תמונות.

  בין המדורים השונים ניתן למצוא בישראל היום מדורים שונים בכל יום, ביניהם נזכיר את מדור הכנסת, מדור התרבות, מדור מוזיקה, ספרים, סטייל לייף, תיירות וטיולים, בריאות, פלילים, חינוך, טכנולוגיה ועוד.
  אין זה פלא שהמהדורה המודפסת של ישראל היום הפכה להיות העיתון בעל החשיפה הגדולה ביותר בציבור הישראלי במשך כל ימות השבוע.

  רוצה לשמוע פרטים על איפה כדאי לך לפרסם?

  תשאיר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   אני מאשר קבלת דיוור במייל